Przenośny ekran LED High Definition P8 Outdoor IP65 1/4 Scan Driving Method
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 8mm | Zagęszczenie pikseli: | 15625 px / m2 |
|---|---|---|---|
| Wymiar gabinetu: | 1280 * 960 mm | Rozdzielczość gabinetu: | 128 * 96 pikseli |
| Materiał obudowy: | zimna stal | Waga szafki: | 79k |
| Metoda jazdy: | 1/4 Skanuj | Zużycie energii (śr.): | 275w / m2 |
| Podkreślić |
mobile led display truck,truck mounted led screen |
||
Opis produktu
cechy
* 1 Wyświetlacz LED Mobile Truck jest ważnym nośnikiem reklamy wydarzeń plenerowych i kampanii reklamowej ze względu na unikalną zaawansowaną funkcję struktury.
* 2 Produkty są szeroko stosowane w reklamach, pokazach, placach, koncertach, wydarzeniach sportowych, festiwalach, spotkaniach firmowych lub imprezach charytatywnych, Grand Theatre, dużych piosenkach i imprezach tanecznych, pokazach mody.
* 3 Doskonała wodoodporna struktura: Jeśli chodzi o przenośny wyświetlacz LED na zewnątrz, nasze produkty mogą prawie całkowicie chronić przed kurzem i wodą. Aby wyświetlacz LED mógł się swobodnie poruszać.
* 4 Wysoka wartość: jasność 6500 minut i szeroki kąt widzenia mogą zaspokoić potrzeby osób oglądających w różnych odległościach nawet dłuższą odległość oglądania. Skala szarości 16-bitów zapewnia także, że kolor obrazu jest żywy i delikatny.
* 5 Silna plastyczność: może odtwarzać wszystko, co chcesz rozpowszechniać, takie jak reklamy lub ważne powiadomienia za pomocą słów, symboli i wideo. Jako użytkownik masz prawo do tworzenia treści i formy. Łatwiejszy w obsłudze: Jest dostępny zarówno dla pełnego zdalnego sterowania, jak i programowania na miejscu za pomocą telefonu, tabletu, laptopa i komputera.
* 6 Zasilanie: Ruchomy pokój sterowania zasilaniem, wygodny i szybki, zmniejsza zużycie energii.
* 7 Oprócz użytecznej i specjalnej cechy wyświetlacza samochodowego, staje się również piękną sceną w mieście. Mobilny wyświetlacz ledowy sam przyciąga uwagę publiczności, aby zobaczyć wyświetlane reklamy.
Detale
| Pixel Pitch | 8 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 15625 px / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1280 * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 160 * 120 pikseli |
| Waga szafki | 79 kg |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 5500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/4 Skanuj |
| Zużycie energii (śr.) | 250 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Przedstawia
Zalety
1. Produkt ma dobrą odporność na wstrząsy ze względu na mobilność wózka. Dla wyświetlacza przenośnego wózka, jego główną cechą jest wysoki poziom przeciw wstrząsowi, jest to bardzo ważne dla ruchomego ekranu led.
2. Maska modułu anty-UV, rama modułu Anti-Oxidation z zabezpieczeniem przed deformacją
3. Standardowa wodoodporna obudowa o odporności IP65 i odporności na promieniowanie UV, może się swobodnie przemieszczać z jednego miejsca na drugie, oszczędzając czas instalacji.
4. Wysoka jasność i wysoka skala szarości z wyraźnym efektem wyświetlania, który pozwala na łatwiejszą obsługę.
5. Wysokość ekranu jest regulowana, w zależności od operacji sterowania.
6. Zazwyczaj wybieramy aluminiową szafę, aby nie obciążała zbytnio ciężarówki.
Wskazówki
Płatność: akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
Przesyłka: wysyłamy w ciągu 20-25 dni roboczych po złożeniu zamówienia, ale na określony czas wpłynie firma przewozowa i szczegóły wysyłki.
Opakowanie: zwykle pakujemy produkt w drewniane pudełko lub walizkę lotniczą.
Najważniejsze cechy produktu
Przenośny ekran LED P8 High Definition Outdoor IP65 1 / 4scan Wyświetlacze LED montowane na ciężarówce cechy * 1 Wyświetlacz LED Mobile Truck jest ważnym nośnikiem reklamy wydarzeń plenerowych i kampanii reklamowej ze względu na unikalną zaawansowaną funkcję struktury. * 2 Produkty są szeroko ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.