Trailer Vehicle LED Display, Led Mobile Mobile Billboard Low Consumption Power
Szczegóły produktu
| Użycie: | Na wolnym powietrzu | aplikacji: | Reklama / Programy / Transmisja na żywo / Impreza / Mecz sportowy / Park / Plac / Etap |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 5500nits | Kąt widzenia (H / V): | 140 ° / 140 ° |
| Zużycie energii (śr.): | 250 w / m2 | Zasilanie: | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Żywotność: | ≥100000 godzin | Błąd pikseli: | <0,0003</span> |
| Podkreślić |
truck mounted led screen,led advertising trailer |
||
Opis produktu
Outdoor Full Color Mobile LED Ekran przyczepa Wyświetlacz LED pojazdu Niskie zużycie dla reklam / programów
cechy
- 1. Wysoka jasność diod DIP i SMD jest zwykle używana do wyświetlania na zewnątrz
- 2. Funtion: publikacja funkcji wideo / tekstu / obrazu / informacji
- Odblask / ochrona przed wysoką temperaturą / Ochrona systemu
- 3. Aplikacja: Reklama / pokazy / Livebroadcast / Party / Sportsmatch / Park / Square
- Otoczenie sceny / Centrum handlowe / park / wystawy
- 4. Czas reakcji: czas rzeczywisty.
- 5. Kąt widzenia: 140 ° w poziomie i 140 ° w pionie.
Detale
| Pixel Pitch | 10 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 10000 px / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 / DIP346 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1280 * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 128 * 96 pikseli |
| Waga szafki | 79 kg |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 5500nits /> 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° / 120 ° / 70 ° |
| Metoda jazdy | 1/2 Scan / 1/4 Scan |
| Zużycie energii (śr.) | 250 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Obrazy


Zalety
- Dzięki rygorystycznej kontroli jakości, od surowców po gotowe produkty, wszystkie kroki wewnętrznego ekranu LED są nadzorowane z gwarancją najwyższej jakości.
- Stopień ochrony IP65 zapewniający działanie ekranu LED przez cały dzień w otoczeniu zewnętrznym i unikanie wpływu warunków pogodowych.
- Wszystkie strony mogły rozgrywać role, aby zagwarantować, że ludzie na ulicy będą widzieć to wyraźnie pod różnymi kątami.
- Można go wyświetlać w dowolnym momencie, komunikować, szeroko reklamować i w każdej chwili kontaktować się z publicznością. Jednocześnie uzyskaj najlepszy efekt reklamy.
FAQ
Jak wybrać wyświetlacz LED
- Lokalizacja-kryty, na zewnątrz lub częściowo na zewnątrz
Lokalizacja jest najważniejszym czynnikiem wyboru właściwego wyświetlacza LED. Różne rodzaje lokalizacji, takie jak dach, duże billboardy i tła sceniczne lub wymagają dostępu z przodu do obsługi wymagają różnych szafek led i modułów.
- Rozmiar, kształt i podziałka
Rozmiar: Po zmierzeniu wysokości, szerokości i głębokości przestrzeni i dostępności, należy upewnić się, że wybrany rozmiar diody LED (i liczba szafek, wysokość, szerokość i głębokość) mogą zostać uwzględnione.
Kształt: określa, czy wymagane są krzywa, kolumna lub płaskie ekrany.
Pitch: określa zawartość wyświetlacza i zakres jego wyświetlania. Musisz przewidzieć, jak daleko od ekranu znajdują się Twoi widzowie.
- Kierunkowskaz LED
Zewnętrzne diody LED skierowane na wschód lub bezpośrednie zachodnie światło słoneczne będą wymagać laminowania większego niż te skierowane na północ lub południe. Większe billboardy i konfiguracje zewnętrzne muszą być wyposażone w
automatyczne czujniki światła automatycznie dostosowują jasność w reakcji na światło słoneczne i chmurę
okładki.
Najważniejsze cechy produktu
Outdoor Full Color Mobile LED Ekran przyczepa Wyświetlacz LED pojazdu Niskie zużycie dla reklam / programów cechy 1. Wysoka jasność diod DIP i SMD jest zwykle używana do wyświetlania na zewnątrz 2. Funtion: publikacja funkcji wideo / tekstu / obrazu / informacji Odblask / ochrona przed wysoką ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.