Elastyczny ruchomy wyświetlacz LED, ekran przyczepny Propaganda Led SMD P4 16bit
Szczegóły produktu
| Stosowanie: | Na wolnym powietrzu | Jasność: | > 6500 nitów |
|---|---|---|---|
| Temperatura (praca / przechowywanie): | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C | Wilgotność (praca / przechowywanie): | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| Częstotliwość odświeżania: | ≥ 1500 Hz | Skala szarości: | 16bit |
| Dożywotni: | ≥50000 godzin | Pixel Failur: | <0,0003 |
| Podkreślić |
mobile led display truck,truck mounted led screen |
||
Opis produktu
Zewnętrzny wodoodporny elastyczny ruchomy ruchomy ekran LED propagandy Mobilny panel LED SMD P4 Truck
Funkcje i zalety
1. Jako część serii zewnętrznych mobilnych wyświetlaczy LED musi być wodoszczelny i pyłoszczelny. Produkt posiada stopień ochrony IP65, co pozwala na normalną pracę na słońcu lub w deszczu.
2. Na zewnątrz jasność jest również miarą jakości wyświetlacza LED. Wysoka jasność do 5500 nitów, w pełni zaspokaja potrzeby oglądania na zewnątrz. Nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, publiczność może wyraźnie zobaczyć odtwarzaną zawartość na ekranie bez wysiłku.
3. Produkt jest odporny na wstrząsy ze względu na mobilność ciężarówki. W przypadku mobilnego wyświetlacza ledowego, jego główną cechą jest wysoki poziom ochrony przed wstrząsami.
4. Kolejną cechą mobilnego wyświetlacza LED do samochodów ciężarowych jest ruchoma sterownia zasilaniem, która nie tylko ułatwia sterowanie, ale także ogranicza zbędne zużycie energii.
5. Niezależnie od tego, czy jest to tekst, obrazy, wideo czy animacje, mobilny wyświetlacz LED zapewnia piękny widok wzdłuż drogi. Niezależnie od tego, gdzie mija się ciężarówka, przyciągnie ludzi do zatrzymania się i obejrzenia.
6. Szeroki kąt widzenia 140 ° (zarówno w poziomie, jak iw pionie), zapewnia widzowi taką samą wyrazistość pod każdym kątem.
7. Zastosowanie: Szerokie zastosowanie: ekran reklamowy LED, ekran wyświetlacza LED na obwodzie stadionu, ekran wyświetlacza LED dla mobilnej przyczepy dla mediów mobilnych, ekran wyświetlacza LED centrum handlowego do wyświetlania logo, system wyświetlaczy LED telekomunikacyjnych do wyświetlania informacji i instrukcji.
Detale
| Pixel Pitch | 6,67 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 22500 pikseli / m2 |
| Typ diody LED | SMD2727 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 1280 mm * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 192 * 144 piks |
| Waga szafki | 50kg |
| Materiał obudowy | stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) |
IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/8 Skan |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) |
-20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Awaria pikseli | <0,0003 |
Zdjęcia
Stopień ochrony IP 65 Wodoodporność
W pełni zamknięta konstrukcja z wodoodporną i pyłoszczelną


Warunki handlowe
1. Opakowanie: opakowanie drewniane, walizka lotnicza.
2. Płatność: T / T, 30% depozytów, 70% salda przed dostawą
3. Port wysyłkowy: Shenzhen
4. Czas gwarancji: 2 lata
5. Czas dostawy: 20-25 dni roboczych;
Najważniejsze cechy produktu
Zewnętrzny wodoodporny elastyczny ruchomy ruchomy ekran LED propagandy Mobilny panel LED SMD P4 Truck Funkcje i zalety 1. Jako część serii zewnętrznych mobilnych wyświetlaczy LED musi być wodoszczelny i pyłoszczelny. Produkt posiada stopień ochrony IP65, co pozwala na normalną pracę na słońcu lub w ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.