Pełnokolorowy przenośny wózek widłowy P8 z ruchomą wyściółką z szafką 1280 * 960 mm
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 8mm | Zagęszczenie pikseli: | 15625 px / m2 |
|---|---|---|---|
| Wymiar gabinetu: | 1280 * 960 mm | Rozdzielczość gabinetu: | 128 * 96 pikseli |
| Materiał obudowy: | zimna stal | Waga szafki: | 79k |
| Metoda jazdy: | 1/4 Skanuj | Zużycie energii (śr.): | 275w / m2 |
| Podkreślić |
mobile led display truck,led advertising trailer |
||
Opis produktu
Zalety
1. Nowy projekt reklamy mobilnej, dlatego może mieć lepszy efekt reklamowy.Niektóre mają stałe wyświetlacze wideo w kilku ograniczonych miejscach, mobilny wyświetlacz LED zainstalowany na przyczepie, którą można zaparkować w różnych miejscach w dowolnym mieście, w szczycie razy każdego dnia.
2. Wyświetlacz LED może być zainstalowany w różnych miejscach na całym świecie. Z niską temperaturą jako -20 ℃ i wysoką temperaturą jako + 50 ℃, środowisko o wysokiej wilgotności powietrza, takie jak nad morzem, poza kabiną jest odporne na wilgoć i antykorozyjne.
3. Wysoka jasność SMD3535 LED jest szeroko stosowana do przenośnego wyświetlacza ledowego z odporną na warunki pogodowe i kurz obudową, dzięki czemu może być używana na zewnątrz przy złej pogodzie.
4. 281 bilionów kolorów o żywych kolorach i wysokiej zgodności przyniosłoby szokujący efekt wizualny wydarzenia.
5. Odporność na wstrząsy przyczepy jest również doskonała dzięki mobilności. Anty-wstrząs.
6. Zewnętrzny moduł wyświetlacza LED i szczegóły, poziom wodoodporności jest bardzo wysoki, przód ma stopień ochrony IP54, a także IP54 z tyłu. Może zagwarantować, że wyświetlacz led będzie działał normalnie nawet w deszczowe dni i nie będzie to miało wpływu.
7. Szeroko stosowane w reklamie na ruchliwej ulicy lub skrzyżowaniu, konferencje, pokazy, koncerty, imprezy sportowe, wielkie otwarcie, wystawy, wiece polityczne, wybory itp.
Detale
| Pixel Pitch | 8 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 15625 px / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar modułu | 256 * 256 mm |
| Wymiar gabinetu | 1280 * 768 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 160 * 96px |
| Waga szafki | 70 kg |
| Materiał szafki | stal / aluminium |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/4 Skanuj |
| Zużycie energii (śr.) | 360w / m 2 |
| Zużycie energii (maks.) | 900 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥ 100 000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Przedstawia


Wskazówki
1. Płatność: akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
2. Wysyłka: wysyłamy w ciągu 20-25 dni roboczych po złożeniu zamówienia, ale na określony czas wpłynie firma przewozowa i szczegóły wysyłki.
3. Opakowanie: zazwyczaj pakujemy produkt w drewniane pudełko lub walizkę.
Najważniejsze cechy produktu
P8 Zewnętrzny wodoodporny IP65 / 54 Truck Mobile ekran LED do ruchomej reklamy Zalety 1. Nowy projekt reklamy mobilnej, dlatego może mieć lepszy efekt reklamowy.Niektóre mają stałe wyświetlacze wideo w kilku ograniczonych miejscach, mobilny wyświetlacz LED zainstalowany na przyczepie, którą można ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.