Przyczepa reklamowa LED HD, mobilny wyświetlacz LED z podnoszeniem
Szczegóły produktu
| Wymiar gabinetu: | Na wolnym powietrzu | Rozdzielczość gabinetu: | 160 * 56px |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 6500 nitów | Kąt widzenia (H / V): | 140 ° / 140 ° |
| Temperatura (działanie / przechowywanie): | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz | Wilgotność (działanie / przechowywanie): | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| Oczekiwany czas życia: | ≥ 100 000 godzin | Błąd pikseli: | <0,0003</span> |
| Podkreślić |
mobile led display truck,truck mounted led screen |
||
Opis produktu
cechy
1. Wygodny i mobilny zwiastun, o szerokim zasięgu i dużej publiczności.
2. Dobra odporność na wstrząsy
3. Wodoodporne i pyłoszczelne (przednia IP65 oraz tylna IP54)
4. Mechaniczny dostęp z przodu, front dostępny
5. Specjalna klamra wielofunkcyjna zaprojektowana do dopasowywania szczelin między modułem a szafkami, aby zapewnić gładkość i wyrównanie
6. Szybki projekt systemu blokowania gwarantuje szybką i łatwą instalację
7. Mocna i jasna dioda LED, odpowiednia jasność na dzień i na noc
8. Inteligentna kontrola i system odtwarzacza za pomocą technologii chmury
9. Zarządzanie czasem i monitorowanie w czasie rzeczywistym
10. Typowe zastosowanie: pokazy samochodowe, reklama w centrum handlowym, rozpowszechnianie informacji, przekaz medialny, itp.
Detale
| Pixel Pitch | 16 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 3,906 px / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar modułu | 256 * 128 mm |
| Wymiar gabinetu | 1280 * 896 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 160 * 56px |
| Waga szafki | 75 kg |
| Materiał szafki | stal / aluminium |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Zużycie energii (śr.) | 360w / m 2 |
| Zużycie energii (maks.) | 900 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥ 100 000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Obrazy



FAQ
P1: Co to jest LED i wyświetlacz LED?
A1: LED to dioda emitująca światło, rodzaj półprzewodnika, który służy do nadawania i odbierania sygnału elektronicznego do promieni podczerwonych lub światła, wykorzystując cechy półprzewodników złożonych. Wyświetlacz LED to płaski wyświetlacz, składający się z kilku paneli LED. Jest używany do wyświetlania różnych informacji, takich jak tekst, obrazy, wideo itp.
Q2: Co to jest Pixel Pitch, Pixel Density i Pixel Configuration?
A2: Pixel Pitch jest odległością pomiędzy sąsiednimi pikselami. Piksel gęstości to ilość pikseli na metr kwadratowy. Konfiguracja pikseli to opis spójności pikseli, na przykład, do komponowania piksela wykorzystujemy 1 lampę czerwoną, 1 lampę zieloną i 1 lampę niebieską, konfiguracją pikselową jest 1R1G1B.
P3: Jaki jest typ wyświetlacza LED, rozmiar modułu i rozdzielczość modułu?
A3: Typ wyświetlacza LED to opis funkcji LED, takich jak zastosowania, sposób użycia, sposób instalacji, kształt fizyczny, typ lamp led itp. Rozmiar modułu jest miarą modułu. Rozdzielczość modułu to liczba pikseli na moduł.
Najważniejsze cechy produktu
Przyczepa reklamowa LED High Definition Przyczepa LED z podnoszonym ekranem cechy 1. Wygodny i mobilny zwiastun, o szerokim zasięgu i dużej publiczności. 2. Dobra odporność na wstrząsy 3. Wodoodporne i pyłoszczelne (przednia IP65 oraz tylna IP54) 4. Mechaniczny dostęp z przodu, front dostępny 5. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.