Ekspozytor plakatowy P3 z systemem zarządzania chmurą dla reklam w sklepach detalicznych
Szczegóły produktu
| Rodzaj diody LED: | SMD1010 | Kąt widzenia: | 160 ° (góra) / 140 ° (pion) |
|---|---|---|---|
| Konserwacja: | Serwis z przodu | Jasność: | 600 ~ 800 nitów |
| Stopień ochrony IP (przód / tył): | IP43 | Rozmiar ekranu (mm): | 600 * 2024 |
| Podkreślić |
wyświetlacz led plakat,ekran led plakat |
||
Opis produktu
Ekspozytor plakatowy P3 z systemem zarządzania chmurą dla reklam sklepów detalicznych
Ekspozytor plakatowy P3 Opis:
Smukły, zmienny kształt
Cyfrowy wyświetlacz dodaje
Wcześniejsze
Metoda kontroli:
Wi-Fi, 4g / 3g, PC, USB itp
Metoda wielokrotnej instalacji
Metoda wielokrotnego montażu odpowiednia do podnoszenia, montażu ściennego, stojącego i kreatywnego montażu.
Parametr
Specyfikacja wyświetlania plakatów P3
| BP-3 | |
| Fizyczny ton | 3mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 110,889 pikseli / ㎡ |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 192 × 192 |
| Wymiary całego zestawu (szer. × wys.) (Mm) | 574 × 1928 × 35 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 2 × 9 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 64 × 64 |
| Fizyczna rozdzielczość całego zestawu (szer. X wys.) | 192 × 640 |
| Materiał panelu | Aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 32kg |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 200 W / zestaw |
| Maksymalne zużycie energii | 600 W / zestaw |
| Metoda skanowania | 1/32 Scan |
| Temperatura pracy / wilgotność | -10 ° -60 ℃ / 10% -60% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30 ° -60 ℃ / 10% -60% |
| Jasność | > 1000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥2880 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP40 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 fps |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Kant | 6mm |
Najważniejsze cechy produktu
Ekspozytor plakatowy P3 z systemem zarządzania chmurą dla reklam sklepów detalicznych Ekspozytor plakatowy P3 Opis: Smukły, zmienny kształt Cyfrowy wyświetlacz dodaje Wcześniejsze Metoda kontroli: Wi-Fi, 4g / 3g, PC, USB itp Metoda wielokrotnej instalacji Metoda wielokrotnego montażu odpowiednia do ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.