Ultra Slim Back Access Led Board Board P1.9 Forma wymienna na reklamę
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 1,9 mm | waga: | 28 kg |
|---|---|---|---|
| Materiał paneli: | Aluminium | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | ≥2880Hz | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
| Podkreślić |
wyświetlacz led lustro,wyświetlacz led plakat |
||
Opis produktu
P1.9 Wymienny, bardzo cienki, przedni dostęp do wewnętrznego plakatu LED do reklamy
Podanie: restauracja, centrum handlowe i sklepy, bary i puby, kina, kasyna, szkoły, kościoły itp.
Specyfikacja:
| Fizyczny ton | 1,9 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD1010 |
| Zagęszczenie pikseli | 276 676 pikseli / m² |
| Wymiary modułu | 280 × 210 mm |
| Wymiary panelu | 572 × 1920 × 35 mm |
| NIE.modułów na panel | 2 × 9 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu | 147 × 110 punktów |
| Fizyczna rozdzielczość panelu | 301 × 1010 punktów |
| Materiał panelu | Aluminium |
| Waga pojedynczej szafy | 28kg |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 250 W / zestaw |
| Maksymalne zużycie energii | 750 W / zestaw |
| Częstotliwość odświeżania | > 2880 Hz |
| Jasność | > 1000nits |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Z przodu |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP40 |
| Metoda jazdy | 1/27 Dynamiczne skanowanie |
Cechy:
1. Ultra cienki i lekki.

2. Moduły do tylnego dostępu.

3. Wielokrotna instalacja.

4. Widok anioła regulowany.

5. Różne operacje na sygnałach.

6. Graj w pojedynkę lub kaskadowo na wielu ekranach.


Walizka

FAQ
1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led.
2. Jak zapłacić?
Akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
3. Jaka jest metoda pakowania?
Zwykle używamy walizki ze sklejki lub walizki transportowej.
4. A co z czasem dostawy?
Wysyłamy w ciągu 30 dni roboczych od złożenia zamówienia, ale konkretny czas dostawy zależy od firmy przewozowej i szczegółów wysyłki.
5. Czy dostarczacie próbki?Czy to jest darmowe czy dodatkowe?
W razie potrzeby dostarczamy próbki, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
6. Jak wysyłasz towar?
Zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx lub TNT.Ponadto opcjonalny jest również transport lotniczy i morski.
Najważniejsze cechy produktu
P1.9 Wymienny, bardzo cienki, przedni dostęp do wewnętrznego plakatu LED do reklamy Podanie: restauracja, centrum handlowe i sklepy, bary i puby, kina, kasyna, szkoły, kościoły itp. Specyfikacja: Fizyczny ton 1,9 mm Konfiguracja pikseli SMD1010 Zagęszczenie pikseli 276 676 pikseli / m² Wymiary modu...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.