P1.9 Pixel Cyfrowy wyświetlacz plakatowy Wiszący kryty ekran LED Ultra Lekki
Szczegóły produktu
| Grubość: | 35 mm | Waga: | 28 kg |
|---|---|---|---|
| Lampa LED: | SMD2121 | Temp. Pracy / wilgotność: | -10 ° -60 ° / 10% -60% |
| Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 | Jasność: | > 1000 nitów |
| Konserwacja: | Front Service | Kąt widzenia: | 160 ° (horz.) / 140 ° (vert.) |
| Podkreślić |
ekran ledowy,wyświetlacz ledowy |
||
Opis produktu
P1.9 Pixel Ultra lekkie centrum handlowe do wyświetlania reklam, wiszących ekranów LED
Funkcje:
1.Ultra Slim i Lightweight:
Ultra slim edge 4mm, grubość wyświetlacza 33 mm; waga netto 28 kg na komplet.
2. Prosta i łatwa konserwacja:
Po prostu złożony; moduły magnetyczne do dostępu z przodu.
3. Wiele i szybka instalacja:
Zmienne instalacje, wiszące, naścienne, stojące, stojące; dostępne do montażu poziomego jako cały ekran.
| BP-1 | |
| Boisko fizyczne | 2,5 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 169 344 piksele / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 280 * 210 mm |
Wymiary całego zestawu (W * H) (mm) | 568 * 1898 * 32 mm |
| Liczba modułów Na panel (W * H) | 2 * 9 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) | 112 * 84 |
| Fizyczna rozdzielczość całego zestawu (W * H) | 228 * 756 |
| Materiał panelu | Aluminium |
| Pojedyncza szafka | 28 kg |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 200 W / zestaw |
| Max Power Cousumption | 600 W / zestaw |
| Metoda jazdy | 1/32 Skanowanie dynamiczne |
| Temp. Pracy / wilgotność | -10 ° -60 ° C / 10% -60% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -30 ° -60 ° C / 10% -60% |
| Jasność | > 1000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥2,880 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 160 ° |
| Poziomy kąt widzenia | 140 ° |
| Ocena IP (przód / tył) | IP 40 |
| Dożywotni | 100 000 godzin |
| Obsługa | Z przodu |



O nas:
LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 r., Światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na profesjonalnych klientach wysokiej klasy wśród rynków krajowych i zagranicznych. BAKOVISION jest w stanie w pełni dostarczyć dostosowane do potrzeb OEM, ODM, kreatywne modele LED obok standardowych ekranów LED.
Główne rynki BAKO VISION to Ameryka, Europa, Bliski Wschód i Azja, wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez RoHS, CCC, CE, FCC, ETL, UL. Stale trwale pod względem jakości, wygrywając mocno dzięki biegłości, w ostatnich latach rozwoju, BAKO VISION nieustanny rozwój i pozycjonowanie marki opierają się na długoterminowej współpracy z klientami z różnych kanałów ponad 120 krajów.
FAQ:
Q1. Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led.
Q2. Jakie są warunki płatności?
O: T / T lub Western Union 30% jako depozyt, a 70% przed dostawą. Pokażemy Ci zdjęcia produktów i pakietów, zanim zapłacisz saldo.
Q3. Czy dostarczasz próbki? czy jest darmowy czy dodatkowy?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
P4. A co z czasem dostawy?
Odp .: Ogólnie, próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej potrzebuje 1-2 tygodni dla ilości zamówienia większej niż.
P5. Jak wysyłasz towary i jak długo trwa dotarcie?
O: Zazwyczaj wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle trwa to 3-5 dni. Wysyłka lotnicza i morska również są opcjonalne.
P6. Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 2-5 lat gwarancji na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasza firma była długotrwała i miała dobre relacje?
O: 1. Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić korzyści naszym klientom;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i nawiązujemy z nimi przyjaźnie, bez względu na to, skąd pochodzą.
P8: Jak mogę uzyskać wsparcie techniczne?
O: 1, Będziemy trenować w naszej fabryce i wysłać wideo do pokazania. Szkolenie obejmuje wykorzystanie systemu, konserwację systemu i ochronę sprzętu.
Najważniejsze cechy produktu
P1.9 Pixel Ultra lekkie centrum handlowe do wyświetlania reklam, wiszących ekranów LED Funkcje: 1.Ultra Slim i Lightweight: Ultra slim edge 4mm, grubość wyświetlacza 33 mm; waga netto 28 kg na komplet. 2. Prosta i łatwa konserwacja: Po prostu złożony; moduły magnetyczne do dostępu z przodu. 3. Wiele ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.