Pixel Pitch 5mm Taxi Top Cyfrowy mobilny ekran LED Reklama Wodoodporny o wysokiej jasności
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 5mm | Diody LED: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Materiał paneli: | Aluminium | Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz |
| Jasność: | 5000 nitów | Metoda jazdy: | 1/16 |
| Podkreślić |
mobile led display truck,truck mounted led screen |
||
Opis produktu
P3mm High Brightness Taxi Top Cyfrowy mobilny ekran reklamowy LED Wodoodporny
Specyfikacja
| Fizyczny ton | 5mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 40 000 pikseli / ㎡ |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 160 x 160 |
| Rozmiar ekranu (mm) | 960 x 320 |
| Rozdzielczość ekranu | 192 x 64 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. X wys.) | 32 x 32 |
| Rozmiar ramy (mm) | 1100 (dł.) X 410 (wys.) X 164 (dół) / 99 (góra) |
| Materiał panelu | Aluminium |
| Waga ekranu | 23 kg |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 150 W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 450 W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | -40 ℃ - 75 ℃ / 10 ℃ - 90 ℃ |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30 ℃ - 60 ℃ / 10 ℃ - 60 ℃ |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | 5500 nitów |
| Metoda jazdy | 1/8 |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Plecy |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 |
| Orzecznictwo | CE, RoHs |
cechy
1. Zewnętrzna wodoodporna i pyłoszczelna z IP65 dla różnych warunków pogodowych.
2. Szeroki kąt widzenia i jasność 3500-7000 nitów do użytku na zewnątrz w dzień iw nocy.
3. Wielokrotna transmisja GPS, 3G, 4G, WIFI, cyfrowy ruchomy tekst, grafika, reklamy komercyjne.
4. Jednostronne lub dwustronne.

5. Wbudowane zabezpieczenie opóźniające zapobiega wpływowi przegrzania ekranu, przetężenia i przepięcia podczas uruchamiania samochodu.
6. Wysoka odporność na wibracje.
Walizka










Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Poznaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępu dla klientów.
- Konkretny program CAD instalacji i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat w celu uzyskania wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
Najważniejsze cechy produktu
P3mm High Brightness Taxi Top Cyfrowy mobilny ekran reklamowy LED Wodoodporny Specyfikacja Fizyczny ton 5mm Konfiguracja pikseli SMD2727 Zagęszczenie pikseli 40 000 pikseli / ㎡ Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) 160 x 160 Rozmiar ekranu (mm) 960 x 320 Rozdzielczość ekranu 192 x 64 Fizyczna ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.