Pełny kolor 6000nits P6.67 Mobile Truck Led Display
Szczegóły produktu
| Rozmiar modułu LED: | 320 x 160 mm | Diody LED: | NationStar |
|---|---|---|---|
| Zasilacz: | Znaczy dobrze | Sterownik IC: | ICN2038S |
| Rodzaj diody LED: | SMD2727 | ||
| Podkreślić |
P6.67 Mobile Truck Led Display,6000nits Mobile Truck Led Display,40000 pikseli / M2 ekran LED montowany na ciężarówce |
||
Opis produktu
P6.67 Zewnętrzny mobilny ekran reklamowy z reklamą na billboardy LED z 6000 nitów
P6.67 Outdoor Mobile Led Billboard Truck Wyświetlacz reklamowy Funkcje:
1) Lekki, oszczędzający miejsce i pracochłonny.
2) Ładny wygląd i proste konstrukcje.
3) Szybkie metody blokowania, bez instalacji narzędzi.
4) Z lampkami kontrolnymi i elastycznymi drzwiami z tyłu, łatwe do testowania i konserwacji.
5) Wysoka jasność ponad 6000 nitów, używana w ciągu dnia.
6) IP65, wodoodporny.
7) Wysoka częstotliwość odświeżania, wydajność wideo HD.
8) Dobre ceny i usługi posprzedażowe.
Podanie:
Pełnokolorowy wyświetlacz LED wypożyczalni P6 jest szeroko rozpowszechnionym ekranem do wypożyczania na zewnątrz, doskonale jako tło dla różnych pokazów scenicznych, targów, koncertów itp., Z doskonałą jakością wideo, obrazem HD i najlepszą odległością oglądania.Jest wyposażony w system szybkiego blokowania, w 100% bez narzędzi, bardzo łatwy w montażu, demontażu i konserwacji.
Ceny są bardzo konkurencyjne, osiągają dobre wyniki przy ograniczonym budżecie.
P6.67 Specyfikacje wyświetlania reklam na zewnętrznym ekranie mobilnym z tablicami reklamowymi
| BOF-B-6,67 | |
| Fizyczny ton | 6,67 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2727 |
| Zagęszczenie pikseli | 40000 pikseli / m2 |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 320 × 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 3 × 6 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. × wys.) | 48 × 24 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 144 × 144 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga (m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 36 W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / m² |
| Jasność | ≥6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Tylny |
| Klasa IP | IP 65 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20 ℃ - 50 ℃ / 10% -90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20 ℃ -50 ℃ / 10% -90% |
| Metoda skanowania | 1/8 Scan |
Najważniejsze cechy produktu
P6.67 Zewnętrzny mobilny ekran reklamowy z reklamą na billboardy LED z 6000 nitów P6.67 Outdoor Mobile Led Billboard Truck Wyświetlacz reklamowy Funkcje: 1) Lekki, oszczędzający miejsce i pracochłonny. 2) Ładny wygląd i proste konstrukcje. 3) Szybkie metody blokowania, bez instalacji narzędzi. 4) Z ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.