Dwustronna przyczepa mobilna z wyświetlaczem LED P8 z układem hydraulicznym
Szczegóły produktu
| Rozmiar modułu LED: | 320 x 160 mm | Diody LED: | NationStar |
|---|---|---|---|
| Zasilacz: | Znaczy dobrze | Sterownik IC: | ICN2038S |
| Rodzaj diody LED: | DIP546 | ||
| Podkreślić |
Mobilna przyczepa z wyświetlaczem LED P8,mobilna przyczepa z wyświetlaczem LED DIP546,mobilna przyczepa z wyświetlaczem LED SMD 3535 |
||
Opis produktu
Dwustronny zewnętrzny wyświetlacz ciężarówki z przyczepą P8 z układem hydraulicznym
Zewnętrzny wyświetlacz ciężarówki z przyczepą P8 z przyczepą Funkcje:
1. Konkurencyjna cena: mniej niż 10 000 USD za sztukę;
2. Ruchome reklamy dostępne w każdym zakątku miasta;
3. Łatwa obsługa, tylko 1 osoba może obsłużyć wszystkich pracowników
4. Wysoka jasność, dostępne odświeżanie zdjęć;
Zewnętrzny wyświetlacz ciężarówki z przyczepą P8 z przyczepą Okular
| BOF-B-8 | |
| Skok fizyczny | 8 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15 625 pikseli/m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (mm) | 320 × 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 × 960 × 150 |
| LICZBA modułów na panel (szer. × wys.) | 3 × 6 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. × wys.) | 40 × 20 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 120 × 120 |
| Materiał panelu | Stal / Aluminium |
| Waga (m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W/m² |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W/m² |
| Jasność | ≥6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Kąt widzenia w pionie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Tylny |
| Klasa IP | IP 65 |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20 ℃ -50 ℃ / 10%-90% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -20 ℃ -50 ℃ / 10%-90% |
| Metoda skanowania | 1/4 skanowania |
Dlaczego właśnie my?
A1.1: Informacje o firmie: zespół bakovision działa w branży LED od prawie 10 lat, koncentrując się na wyświetlaczu LED i zrealizował ponad 2000 projektów w domu i na pokładzie,
dzięki temu jesteśmy w pełni doświadczeni w dostarczaniu rozwiązań wyświetlaczy LED. bakovisiont skupiają się i są profesjonalne!
A1.2: Zespół badawczo-rozwojowy: bakovision posiada zespół badawczo-rozwojowy z ponad 8-letnim doświadczeniem i co roku, a nawet co kwartał wprowadza na rynek nowe produkty zgodnie z potrzebami klientów.
A1.3: Produkty: istnieją wewnętrzne i zewnętrzne stałe ekrany LED, wyświetlacze LED do wypożyczania wewnątrz i na zewnątrz, kreatywne wyświetlacze LED, takie jak plakat reklamowy, miękki wyświetlacz LED i siatka kurtynowa,
są szeroko stosowane w centrach handlowych, scenach, wydarzeniach, salach konferencyjnych, kościołach itp. Spełniając wymagania dotyczące wyświetlania i dostarczania wiadomości.
A1.4: Produkcja: bakovision ma ścisły proces kontroli jakości i zarządzania produkcją, który zapewnia naszym produktom wysoką jakość i stabilną wydajność pracy.
A1.5: Usługa: bakovision ma wyspecjalizowanych techników przed i po sprzedaży.I silny zespół marketingowy, który zaoferuje Ci rozwiązania 7/24 w dowolnym momencie.
P2: Jaki jest twój termin płatności?Jak długo trwa dostawa?
A3: T / T i L / C, 30% zaliczki z góry i saldo 70% przed wysyłką.
P3: Jaki jest system sterowania?
A3: Używamy systemu sterowania Nova i Linsn.
P4: Jak możesz zapewnić jakość swojego produktu z wyświetlaczem LED?
A4: zespół bakovision jest zapisany w branży wyświetlaczy led od prawie 10 lat, a profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy i wykwalifikowany zespół QC ze standardowym procesem zapewniającym produkty wysokiej jakości.

Najważniejsze cechy produktu
Dwustronny zewnętrzny wyświetlacz ciężarówki z przyczepą P8 z układem hydraulicznym Zewnętrzny wyświetlacz ciężarówki z przyczepą P8 z przyczepą Funkcje: 1. Konkurencyjna cena: mniej niż 10 000 USD za sztukę; 2. Ruchome reklamy dostępne w każdym zakątku miasta; 3. Łatwa obsługa, tylko 1 osoba może ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.