P8 Outdoor Mobile LED Billboard Trailer Truck z systemem podnoszenia obrotu
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | Mobilne ekrany LED | Fizyczny skok: | 3 mm, 4,81 mm, 5 mm, 6,67 mm, 8 mm, 10 mm |
|---|---|---|---|
| Rozmiar modułu: | 320 * 160 mm / 320 * 320 mm | Materiał szafki: | Stal / aluminium |
| Rozmiar szafki: | Dostosowane | Diody LED: | Nationstar / Kinglight |
| Sposób utrzymania: | Przód / tył | Jasność: | 5000 - 7500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania: | 1920 Hz / 2880 Hz / 3840 Hz | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 | Średnie zużycie energii: | 90/360 W / m2 |
| Max. Pobór energii: | 230/900 W / m2 | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Długość życia: | 100 000 godzin | Gwarancja: | 2-5 lat |
| Kod HS: | 8528591090 | ||
| Podkreślić |
P8 Outdoor Mobile LED Billboard Trailer,mobilna przyczepa billboardowa IP54,mobilna przyczepa billboardowa 7500 nitów |
||
Opis produktu
P8 Outdoor Mobile LED Billboard Trailer Truck Wyświetlacz LED Dwustronny ekran z systemem podnoszenia obrotu
Seria BOF (BOF-F.pdf/BOF-B.pdf)
Mobilne ekrany LED
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Rozstaw pikseli (mm): | 3 / 4,81 / 5 / 6,67 / 8 / 10 |
| Jasność (gnidy): | 5000 - 7500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania (Hz): | 1920 / 2880 / 3840 Hz |
| Kluczowy punkt: | Najpopularniejszy zewnętrzny billboard LED |
1. Konkurencyjna cena: 12 000 USD za sztukę.
2. Ogłoszenia ruchome dostępne w każdym zakątku miasta.
3. Łatwa obsługa, tylko 1 osoba może obsłużyć wszystkich pracowników.
4. Wysoka jasność, dostępne odświeżanie zdjęć.
Funkcje billboardu przyczepy LED
- Technologia SMD 3w1, szeroki kąt widzenia 160°/140°.
- Wodoodporny z IP65, odpowiedni na każde warunki.
- Oszczędzanie energii.
- Wysoka jasność do 8000 nitów, widoczna z każdego kierunku, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
- Dobre odprowadzanie ciepła dzięki 4-częściowym wentylatorom w każdej szafce.
- Duży telewizor, zapewniający ruchomą reklamę/nadawanie na żywo wydarzenia.

Parametry zewnętrznego wyświetlacza LED
| BOF-B-8 | |
| Skok fizyczny | 8 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15 625 pikseli/m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (mm) | 320 × 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 × 960 × 150 |
| LICZBA modułów na panel (szer. × wys.) | 3 × 6 |
| Rozdzielczość fizyczna modułu (szer. × wys.) | 40 × 20 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 120 × 120 |
| Materiał panelu | Stal / Aluminium |
| Waga (m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000 : 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W/m² |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W/m² |
| Jasność | ≥6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | >1920 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Kąt widzenia w pionie | 140° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwis | Tylny |
| Klasa IP | IP 65 |
| Temperatura/wilgotność pracy | -20 ℃ -50 ℃ / 10%-90% |
| Temperatura/wilgotność przechowywania | -20 ℃ -50 ℃ / 10%-90% |
| Metoda skanowania | 1/4 skanowania |
Zalety cyfrowego panelu LED
1. Niższa temperatura, zwykle jest o 10-16 ℃ niższa niż w przypadku ekranów konwersyjnych.

2. Jednolite ciepło, stała temperatura barwowa, zapewniająca jednolitość całego ekranu, brak zniekształceń efektu obrazu.

3. Naturalne rozpraszanie ciepła nie wymaga klimatyzacji/wentylatorów, zero hałasu, gdy ekran działa.

4. Niższe zużycie energii, energooszczędny układ scalony, zmniejszenie strat w obwodzie, oszczędność energii o 70%.
5. Dostępna jest zarówno przednia, jak i tylna usługa, łatwa i szybka obsługa.
Zastosowania znaków montowanych na ciężarówce

- Reklama i rozrywka.
- Wyświetlacz stanu sprzętu.
- Wiadomość publiczna.
- Informacje o ruchu drogowym.
- Tablica ogłoszeń.
O Bako Vision

- Ponad 10 lat doświadczenia w produkcji ekranów LED w Chinach.
- Zapewniona 3-letnia gwarancja wysokiej jakości.
- Globalny standard jakości z certyfikatem CE, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, ISO9001.
- Klient zagraniczny w ponad 120 krajach na świecie.
- W pełni zdolny do zapewnienia pracy krawieckiej OEM, ODM.
Nasze Usługi
Produkcja wstępna
- Uzyskaj pełne wymagania klientów.
- Aby przeprowadzić dokładną analizę.
- Zaproponuj najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
- Indywidualny projekt.
W produkcji
- Tworzenie aktualizacji postępów dla klientów.
- Szczegółowa instalacja CAD i schemat projektowy dla klientów.
Po służbie
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat serwis on-line dla dowolnego wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- Umów się na przyjazd inżyniera do Twojego miejsca, aby wesprzeć instalację.
Najważniejsze cechy produktu
P8 Outdoor Mobile LED Billboard Trailer Truck Wyświetlacz LED Dwustronny ekran z systemem podnoszenia obrotu Seria BOF (BOF-F.pdf/BOF-B.pdf) Mobilne ekrany LED Specyfikacja Rozstaw pikseli (mm): 3 / 4,81 / 5 / 6,67 / 8 / 10 Jasność (gnidy): 5000 - 7500 nitów Częstotliwość odświeżania (Hz): 1920 / ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.